Przesyłki niestandardowe

00-00-0000

Przesyłki kurierskie niestandardowe gabarytowe

Oferta naszej firmy spedycyjno transportowej obejmuje szeroki zakres usług kurierskich, w tym również przesyłki gabarytowe, ponadgabarytowe i przesyłki paletowe niestandardowe. Zapewniamy sprawny, szybki i bezpieczny transport niezależnie od rodzaju, liczby i wielkości ładunków. Z naszą pomocą bez problemu znajdziesz w zaledwie kilka chwil kuriera realizującego przesyłki niestandardowe na konkurencyjnych warunkach.

 

Przesyłki niestandardowe z espedycja.com

 • Elastyczna oferta dostosowana do Twoich oczekiwań – zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych.
 • Przesyłki niestandardowe w atrakcyjnych cenach – w kilka chwil porównasz oferty różnych przewoźników i wybierzesz najkorzystniejszą opcję.
 • Bieżący monitoring przesyłki – zawsze wiesz, na jakim etapie jest Twoje zamówienie. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz numer listu przewozowego.
 • Przesyłki krajowe i międzynarodowe – znajdziesz u nas kurierów realizujących przesyłki niestandardowe zarówno na terenie kraju, jak i w wielu państwach Unii Europejskiej.

 

Paczki gabarytowe i przesyłki ponadgabarytowe

Zdajemy sobie sprawę z tego, duże przesyłki wymagają szczególnego podejścia. Dlatego współpracujemy wyłącznie z tymi kurierami, którzy są w stanie zapewnić odpowiednie warunki transportu. Za naszym pośrednictwem nadasz paczki o dużych gabarytach, a także przesyłki ponadgabarytowe, czyli takie, które przekraczają dopuszczalne limity wagowe i wymiarowe.

 

Zapewniamy transport m.in.:

 • materiałów budowlanych;
 • części samochodowych;
 • mebli – w całości lub częściach;
 • sprzętu RTV czy AGD;
 • narzędzi;
 • artykułów remontowych;
 • elementów wyposażenia wnętrz o nietypowych wielkościach i kształtach;
 • urządzeń różnego rodzaju.

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy, doręczają przesyłki terminowo zarówno w kraju, jak i za granicą. Przejdź do wyceny i wybierz najkorzystniejszą ofertę!

 

Jak nadać paczki gabarytowe i przesyłki ponadgabarytowe?

Przy wyborze firmy przewozowej istotne jest dla Ciebie zarówno bezpieczeństwo nadawanej przesyłki, sprawne dostarczenie do odbiorcy, jak i przystępna cena? Wypełnij krótki formularz i otrzymaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Przy zamawianiu online usług firmy logistycznej podaj adres odbioru i nadania. Twoje zlecenie może być zrealizowane na terenie kraju, jak i za granicą. W formularzu uwzględnij zawartość przesyłki ponadgabarytowej oraz to, czy chcesz ją dodatkowo ubezpieczyć. W każdej chwili będziesz mógł ją śledzić na naszym portalu. Wpisz tylko w odpowiednim polu numer, jaki został jej nadany.

 

Przesyłki paletowe niestandardowe

Palety niestandardowe to przesyłki, których wymiary są inne niż 1,2 x 1,8 m. Ze względu na ich specyfikę, oferta firm przewozowych jest ograniczona. Nie trać czasu na samodzielne wyszukiwanie i porównywanie cenników. Skorzystaj z naszych usług i szybko uzyskaj wycenę nawet najbardziej nietypowych ładunków.

 

Podejmujemy się obsługi nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających przesyłek palet niestandardowych. Mamy świadomość, że kluczowym aspektem realizacji przesyłki niestandardowej jest jej bezpieczeństwo, dlatego przykładamy do niego szczególną wagę.

 

Ładunki na palecie niestandardowej mogą być objęte ubezpieczeniem, które pozwala na uzyskanie odszkodowania w odpowiedniej wysokości w razie wystąpienia jakichkolwiek losowych sytuacji mogących uszkodzić czy zniszczyć transport.

 

Umożliwiamy przesyłkę na terenie zarówno całej Polski, jak i w wielu krajach należących do Unii Europejskiej. W razie potrzeby możemy wykonać również odprawę celną, jeżeli jest wymagana w przypadku transportu do wskazanego przez Ciebie państwa.

 

Jak nadać przesyłkę paletową niestandardową?

Chcesz otrzymać najkorzystniejszą ofertę przesyłki paletowej niestandardowej? Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub osobiście. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę uwzględniającą Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

Skorzystaj z naszych usług, aby zlecić wysyłkę za pośrednictwem kuriera na najlepszych warunkach cenowych, z gwarancją sprawnej, bezpiecznej i szybkiej realizacji!

 

Powrót

Główne zasady współpracy ze spedytorem w transporcie międzynarodowym. Poznaj je wszystkie!

16.05.2024
Spedycja międzynarodowa wymaga wiedzy, doświadczenia, ale i kontaktów. Dlatego przygotowaliśmy krótkie zestawienie zasad, jakimi warto kierować się przy wyborze firmy spedycyjno-transportowej. Poznaj j...
CZYTAJ

Przewóz towarów na trasie Polska Francja. Sprawdź, jakie są różnice

06.05.2024
Zastanawiasz się, jakie obowiązki trzeba spełnić, aby transport towarów z Polski do Francji był zgodny z prawem? O tym piszemy w tym artykule! Przeczytaj go, by poznać istotne różnice w prawie obu ty...
CZYTAJ

Jak chronić dane w logistyce?

23.04.2024
Szukasz sposobu na zapewnienie bezpieczeństwa danych w swojej firmie transportowej? Chcesz dowiedzieć się, jakie mogą być konsekwencje z tytułu złamania przepisów RODO? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule....
CZYTAJ
Archiwum