Usługi

Usługi

Tania wysyłka palet, transport paletowy, przesyłki kurierskie – przewóz i spedycja

Chcesz nadać bezpiecznie duże paczki? Interesują Cię tanie przesyłki kurierskie paletowe? Za pośrednictwem naszej firmy spedycyjno transportowej wyszukasz najlepszych przewoźników, którzy zrealizują Twoje zlecenie w kraju i za granicą. Taka wysyłka jest usługą, z jakiej mogą skorzystać zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa czy instytucje. Proponowana przez nas spedycja obejmuje przewóz różnych towarów. Organizujemy cały procesu dostarczenia palety – od dopasowania pojazdu, poprzez doradztwo w zakresie transportu ładunków, na ich rozładunku kończąc.

Bez względu na to, jaka firma kurierska zapewni Ci tani transport paletowy, będziesz mógł na bieżąco online śledzić drogę, którą przemierza Twoja przesyłka. Zarówno nadawca, jak i odbiorca paczki wiedzą, kiedy dokładnie nastąpi doręczenie. Dzięki temu nabywca może bez problemu zorganizować sobie w danym terminie pomoc w rozładunku towaru. Jest to szczególne ułatwienie przy ładunkach o wyjątkowo dużych gabarytach. Zazwyczaj firmy kurierskie proponujące wysyłki paletowe realizują je w ciągu kilku dni roboczych.

Wysyłka palety kurierem

Na czym polega ta usługa? To inaczej przesyłka na palecie – wytrzymałej, drewnianej konstrukcji, której typowe wymiary ułatwiają przewóz przedmiotów ciężkich lub o dużych rozmiarach. Takie rozwiązanie stosuje się, kiedy waga paczki przekracza tę, która jest przyjęta dla przesyłki standardowej lub niestandardowej. Jest to bardzo wygodny sposób transportu. Obejmuje załadunek i sprawne przemieszczanie towaru – przy użyciu wózka widłowego lub popularnego paleciaka.

Tego rodzaju wysyłka kurierem z reguły dotyczy przesyłek powyżej 30-50 kg (w zależności od firmy spedycyjnej) – niekoniecznie w jednej, zbiorczej paczce. Może to być również ładunek o różnej zawartości. Zazwyczaj na paletach przewożone są towary ważące od 200 do 1000 kilogramów. Określone są także rozmiary podstawy tej drewnianej konstrukcji oraz wysokość paczki.

Przesyłki kurierskie paletowe

Przeprowadzka, remont, konieczność dostarczenia zamówienia hurtowego – to tylko kilka przykładowych sytuacji, stwarzających konieczność wysyłki rzeczy o dużych gabarytach. Zwykle waga takiej przesyłki wyklucza skorzystanie z usługi standardowej paczki, więc pozostaje już tylko transport na palecie. Tego rodzaju oferty są korzystniejsze cenowo niż nadanie każdego elementu ładunku osobno. Jest to sprawdzone rozwiązanie dla podmiotów działających w branży motoryzacyjnej, budowlanej albo przemysłowej.

Firma kurierska, której zlecisz wysyłkę palety, wygeneruje etykiety transportowe i prześle na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Twoim obowiązkiem z kolei jest wydrukowanie tych dokumentów i dołączenie ich do paczki. Zazwyczaj doręczenie przesyłki ma miejsce następnego dnia roboczego po odebraniu jej od nadawcy.

Wysyłka na palecie – transport palety

Im większy gabaryt danej przesyłki, tym rośnie ryzyko jej uszkodzenia. Dlatego ważny jest nie tylko jej prawidłowy transport, ale i właściwe zapakowanie. To czynność, która pozostaje w gestii nadawcy. Przed umieszczeniem towaru na palecie, sprawdź jej stan. Ważne, aby drewno nie było zgniłe, a deski złamane. Pudełka czy inne elementy, które zamierzasz wysłać firmą kurierską, powinny do siebie przylegać i nie mogą być pogięte. Może to grozić przechylaniem się konstrukcji na jedną ze stron w czasie przewozu.

Wszystkie rzeczy, jakie zamierzasz ustawić na podeście, nie mogą wychodzić poza obrys palety. Dodatkowo całość dokładnie owiń wielokrotnie folią stretch i zepnij pasami lub specjalnymi taśmami. Ostatnim etapem jest naklejenie listu przewozowego na paczkę – musi on znajdować się w widocznym miejscu.

Tego typu przewozy mają szereg zalet. Kurier, który odbiera już odpowiednio przygotowaną przesyłkę lub ją doręcza, bez większych problemów radzi sobie z jej załadunkiem do samochodu dostawczego lub rozładunkiem.

Szukasz podmiotu, który zajmie się transportem części samochodowych lub innych dużych przedmiotów? Jeśli masz niestandardowy towar do wysłania, skorzystaj z usługi, jaką jest spedycja paletowa! Współpracujące z nami firmy dostarczą go w uzgodnionym terminie. Tani kurier czeka na Twoje zlecenie!

Kurier - palety niestandardowe

Naszym zadaniem jest zorganizowanie wysyłki palet niestandardowych w Twoim imieniu. Działamy jako firma firma spedycyjno transportowa , która łączy kuriera z klientem, pozwalając na wybór najkorzystniejszej oferty na rynku. Decydując się na nasze usługi, wiesz, że wybrana przesyłka spełni Twoje wymagania, a jednocześnie będzie tania, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze. W przypadku dużych transportów kwoty robią się pokaźne, dlatego warto podejmować przemyślane i poparte analizą decyzję dotyczące wysyłki nietypowych ładunków.

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby indywidualne. Jesteśmy elastyczni, w związku z czym sprawnie realizujemy niestandardowe przesyłki paletowe wszelkiego typu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od wagi, wielkości i kształtów przedmiotów, które chcesz dostarczyć do celu. Podejmujemy się obsługi nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających przesyłek palet niestandardowych, co jest możliwe dzięki współpracy z wieloma kurierami. Masz pewność, że co najmniej jeden spośród z nich zaproponuje ofertę, która wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Wysyłka palet niestandardowych

Czym właściwie są palety niestandardowe? W praktyce tym mianem określa się wszystkie egzemplarze, których wymiary są inne niż 1,2 x 1,8 m. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przewoźnik zgodzi się na ich wysyłkę i ma je w swoim asortymencie, dlatego w naszej ofercie zawsze znajduje się co najmniej jeden kurier spełniający ten warunek. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują nietypowych rozwiązań transportowych.

Mamy świadomość, że kluczowym aspektem realizacji przesyłki niestandardowej jest jej bezpieczeństwo, dlatego przykładamy do niego szczególną wagę. Odpowiednio ustawiamy towar, aby bezproblemowo dostarczyć go we wskazane miejsce. Ładunki na palecie niestandardowej mogą być objęte ubezpieczeniem, które umożliwia uzyskanie odszkodowania w odpowiedniej wysokości w razie wystąpienia jakichkolwiek losowych sytuacji mogących uszkodzić czy zniszczyć transport.

Przesyłki paletowe niestandardowe

Naszym celem jest zapewnienie jak najsprawniejszej obsługi przesyłek niestandardowych palet. Dobieramy kurierów w taki sposób, aby zagwarantować krótki czas wysyłki w korzystnych cenach. Stabilność ładunków na palecie niestandardowej eliminuje ryzyko uszkodzeń podczas przewozu, a doświadczeni kierowcy i spedytorzy odpowiadają za zaplanowanie oraz wykonanie zlecenia zgodnie z najwyższymi standardami. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi przewoźnikami, którzy cieszą się dobrymi opiniami. Zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności, dlatego bardzo starannie dobieramy podwykonawców.

Niestandardowe palety są przeznaczone do wysyłki takich ładunków jak m.in.:

 • rośliny,
 • zwierzęta,
 • dzieła sztuki,
 • materiały pirotechniczne,
 • produkty akcyzowe,
 • wyroby medyczne i lekarstwa,
 • substancje groźne dla zdrowia i środowiska.

W zależności od specyfiki zlecenia przekazujemy je kurierowi, który zapewnia sprawną realizację na korzystnych warunkach cenowych. Każdą wysyłkę dokładnie monitorujemy, dzięki czemu w dowolnej chwili możesz za pośrednictwem naszej witryny internetowej zweryfikować położenie swojej palety niestandardowej i szacowany czas jej dostarczenia do celu. Umożliwiamy przesyłkę na terenie zarówno całej Polski, jak i w wielu krajach należących do Unii Europejskiej. W razie potrzeby możemy wykonać również odprawę celną, jeżeli jest wymagana w przypadku transportu do wskazanego przez Ciebie państwa.

Przesyłka niestandardowa - wysyłka kurierem

Zapewniamy sprawną obsługę nawet dużych ilości towarów niezależnie od ich wielkości, wagi i rodzaju. Aby zamówić wysyłkę niestandardową, skontaktuj się z nami telefoniczne, e-mailowo lub osobiście, ponieważ dostępny na stronie internetowej automatyczny formularz nie zawsze prawidłowo przetwarza tego rodzaju zlecenia. Wyceniamy je indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu, żeby ustalić szczegóły realizacji przesyłki palet niestandardowych. Skorzystaj z naszych usług, aby zlecić wysyłkę za pośrednictwem kuriera na najlepszych warunkach cenowych i z gwarancją sprawnej, bezpiecznej oraz szybkiej realizacji!

Transport paletowy międzynarodowy - wysyłka palety za granicę

Nasza firma firma spedycyjno transportowa realizuje międzynarodowy transport paletowy we współpracy z najlepszymi i najbardziej renomowanymi firmami kurierskimi na rynku. Realizujemy tanie przesyłki za granicę wszelkiego rodzaju – dostarczamy zarówno niewielkie i ważące kilkaset gramów listy oraz dokumenty, jak i ciężkie części samochodowe, elementy konstrukcji maszyn czy inne przedmioty o wadze nawet do ponad 30 kg. Przygotowaliśmy elastyczną ofertę, aby zapewnić sprawną i bezpieczną wysyłkę palet na jak najkorzystniejszych warunkach, w sposób dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Tanie przesyłki paletowe międzynarodowe

Zapraszamy zarówno do regularnej współpracy, polegającej na cyklicznej realizacji międzynarodowego transportu paletowego, np. na zamówienie firmy produkcyjnej albo dystrybucyjnej, jak i sporadycznych zleceń, w ramach których organizujemy jednorazową przesyłkę. Umożliwiamy wysyłkę różnego rodzaju przedmiotów. To zasługa współpracy z wieloma firmami kurierskimi i tym samym dostępu do kompleksowej oferty.

W trosce o szybkość i wygodę wykonywania zleceń umożliwiamy składanie zamówień online. Oddajemy do Twojej dyspozycji komfortowy i prosty w obsłudze formularz, za którego pośrednictwem wybierzesz kuriera i zrealizujesz wysyłkę palety. Pierwszym krokiem jest wskazanie jej rodzaju wśród następujących typów:

 • paczka,
 • koperta,
 • paleta.

Następnie należy zdefiniować kraj wysyłki i państwo, do którego transport paletowy ma dotrzeć. Kolejny etap polega na wpisaniu wymiarów i kształtu przesyłki oraz wybór jednego z kurierów. W celu finalizacji zamówienia pozostaje jeszcze uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy. Wycenę otrzymujesz od razu po zakończeniu konfiguracji zlecenia, a płatność możesz wykonać za pośrednictwem wygodnych kanałów internetowych. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci jak najbardziej komfortową obsługę, uczciwe oraz wiadome z góry warunki i zarazem krótki czas realizacji zamówienia.

Transport palet międzynarodowy

Oferujemy tanią wysyłkę palet w transporcie międzynarodowym do większości krajów należących do Unii Europejskiej, a także do Szwajcarii. Obsługujemy zarówno najpopularniejsze kierunki, czyli Niemcy, Francję czy Czechy, jak i te nieco mniej oblegane: Chorwacja, Bułgaria, Łotwa albo Luksemburg. Zlecając nam przesyłkę, masz pewność, że dotrze do celu szybko i bezpiecznie. Każdy transport może być objęty ubezpieczeniem i realizowany przez doświadczonych kierowców oraz spedytorów, którzy wiedzą, jak w krótkim czasie dostarczyć towar na miejsce.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług to kluczowy aspekt decydujący o ich popularności, jednak duże znaczenie mają także warunki finansowe. Realizujemy pewne i zarazem tanie przesyłki paletowe międzynarodowe, co czyni z nas wysoce konkurencyjnego pośrednika. Pozyskujemy zaufanie klientów ze względu na szybkość, atrakcyjne ceny i bezpieczeństwo transportu.

Transport palet za granicę

Oferowane wysyłki są często wybierane w przypadku przeprowadzek. Jeżeli przenosisz ośrodek życiowy z jednego kraju do innego, pomożemy Ci w przewozie dobytku i wszystkich przedmiotów, które chcesz ze sobą zabrać. Za pośrednictwem naszej firmy możesz zrealizować przesyłkę nawet delikatnego i wymagającego szczególnej uwagi wyposażenia. Zapewniamy profesjonalne ułożenie ładunków w taki sposób, aby cało dotarły na miejsce niezależnie od długości trasy.

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie wysłane za granicę palety międzynarodowe, dlatego gwarantujemy terminowość i pełny monitoring transportu. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajdują się Twoje przesyłki i kiedy zostaną dostarczane do celu – aby uzyskać odpowiednie informacje, wystarczy wpisać numer listu przewozowego na naszej stronie internetowej. Realizacja następuje z reguły w ciągu kilku dni roboczych. Jeżeli interesuje tania wysyłka palety za granicę, skorzystaj z naszego pośrednictwa i wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku, która spełnia Twoje potrzeby, a jednocześnie kosztuje najmniej!

Przesyłki dłużycowe 3m i 6m

Jeżeli poszukujesz firmy spedycyjno transportowej, która dostarcza przesyłki dłużycowe, znajdujesz się we właściwym miejscu. Świadczymy usługi jako pośrednik łączący przedsiębiorstwa przewozowe z klientami zainteresowanymi dostarczeniem różnego rodzaju ładunków, również o nietypowych wymiarach, których nie da się nadać w ramach standardowego transportu paletowego. Zamiast zlecać drogą wysyłkę firmie spedycyjnej, u nas znajdziesz korzystną cenowo i dostosowaną do Twoich wymagań ofertę, która jest znacznie bardziej opłacalna i przekłada się na wymierne oszczędności finansowe.

Przesyłka dłużycowa wyróżnia się niestandardową długością. Tego rodzaju ładunki dzieli się na nieprzekraczające 3 m oraz o długości do 6 m – oba typy możesz z powodzeniem nadać za pośrednictwem naszej firmy. Współpracujemy z kurierami z doświadczeniem w realizacji wysyłek o nietypowych wymiarach, dlatego możesz mieć pewność wyboru odpowiedniej oferty. Korzystając z usług kurierskich, stawiasz na bezpieczeństwo i szybkość transportu.

Przesyłki dłużycowe 3m

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie firmy obsługującej przesyłki dłużycowe to trudne zadanie. Część podmiot na rynku kurierskim definitywnie odrzuca wszelkie tego rodzaju zlecenia, a inne proponują bardzo wysokie, mało korzystne ceny. Mając to na uwadze i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, nasza usługa powstała po to, aby w gąszczu ofert wyszukać tę, która jest atrakcyjna finansowa i zarazem zapewnia profesjonalną obsługę nietypowego ładunku. Dzięki niej oszczędzasz zarówno czas, bo znalezienie oferty trwa bardzo krótko, jak i pieniądze, ponieważ wybór jest opłacalny finansowo.

Mamy świadomość trudności związanych z przewozem przesyłek dłużycowych czy to o długości 3 m, czy poniżej 6 m, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z tymi firmami kurierskimi, które są w stanie zapewnić bezpieczny, szybki i konkurencyjny cenowo transport. Oferty przedsiębiorstw zgromadzonych w naszym serwisie obejmują profesjonalny załadunek i odpowiednie rozmieszczenie ładunków tak, aby w pełni sprawne dotarły do celu bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Każde zlecenie jest realizowane przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych kierowców oraz spedytorów, którzy wiedzą, jak prawidłowo dobierać trasy i sprawnie organizować transport.

Przesyłki dłużycowe 6m

Aby zapewnić wygodę i krótki czas składania zamówień na przesyłki dłużycowe do 3 m lub do 6 m, oddajemy do Twojej dyspozycji dostępny na naszej stronie formularz. Składa się on z podstawowych informacji na temat wysyłki, miejsca docelowego oraz odbiorcy i nadawcy. W celu zamówienia transportu należy najpierw podać wymiary nadawanego towaru, czyli, szerokość i wysokość, a także kształt, wagę oraz ilość. Koniecznie jest także wskazanie kraju, z którego przesyłka dłużycowa będzie nadawana oraz odbierana. Ostatnim krokiem jest podanie informacji osobowych i adresowych odbiorcy i nadawcy.

Po wypełnieniu formularza wyświetla się informacja dotycząca dostępnych ofert spełniających Twoje wymagania. Każda jest opatrzona cennikiem, dlatego od razu widzisz, która firma przygotowała dla Ciebie najtańszą propozycję. Tym samym oszczędzasz pieniądze i masz pewność wyboru najkorzystniejszego kuriera. Zamiast osobno analizować oferty poszczególnych przewoźników dane na ich temat, zbieramy w jednym miejscu, a wszystko to w celu zapewnienia Ci maksymalnej wygody w realizacji zamówienia. Jeżeli się zdecydujesz na jedną z zaproponowanych wycen, możesz uregulować należność błyskawiczne za pośrednictwem jednego z wielu kanałów płatności dostępnych w naszym serwisie.

Bezpieczna i szybka przesyłka dłużycowa

W bazie znajdują się oferty wyłącznie uznanych i wysoko ocenianych kurierów, którzy profesjonalnie dostarczają przesyłki dłużycowe do 3 m i do 6 m. To sprawdzeni i pewni przewoźnicy obsługujący zarówno pojedyncze zamówienia od osób indywidualnych, jak i regularne wysyłki zlecane przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa. W ten sposób możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo usług pośrednictwa, które świadczymy na terenie zarówno całej Polski, jak i w wielu krajach należących do Unii Europejskiej.

Przesyłki gabarytowe - kurier duże gabaryty

Oferta naszej firmy firma spedycyjno transportowej obejmuje szeroki zakres usług kurierskich, w tym również przesyłki gabarytowe. Współpracujemy z firmami, które obsługują przewóz przedmiotów o dużych wymiarach, a więc nie nadają się do standardowych wysyłek paletowych. Zapewniamy sprawny, szybki i bezpieczny transport niezależnie od rodzaju, liczby i wielkości ładunków. Działamy jako pośrednik, dzięki któremu możesz znaleźć profesjonalnego kuriera realizującego przesyłki gabarytowe na konkurencyjnych warunkach. Jeśli masz możliwość szybkiego i rzetelnego porównania ofert, łatwiej wybierzesz tę, która spełnia Twoje potrzeby i wymagania, a zarazem zagwarantuje atrakcyjny cennik.

Wyręczamy Cię w wysyłce dużych przedmiotów na terenie Polski i wielu krajów Unii Europejskiej. Gdy zlecasz gabarytową wysyłkę kurierowi, oszczędzasz czas i pieniądze, które byłyby potrzebne w celu osobistego dostarczenia ładunków. Angażujemy do współpracy przedsiębiorstwa dysponujące wymaganymi zasobami kadrowymi oraz sprzętowymi, aby móc w efektywny sposób zrealizować Twoje zamówienie. Powierz nam paczki gabarytowe i podejmij trafną decyzję!

Przesyłki - duże gabaryty

Zdajemy sobie sprawę z tego, duże przesyłki wymagają szczególnego podejścia, dlatego współpracujemy wyłącznie z tymi kurierami, którzy są w stanie zapewnić odpowiednie warunki transportu. Prawidłowe ułożenie i skuteczne zabezpieczenie ładunków sprawia, że bezusterkowo docierają do celu. Dostarczamy różnego rodzaju towary o znacznych rozmiarach, jak np.:

 • części samochodowe,
 • meble,
 • urządzenia RTV i AGD,
 • sprzęt sportowy,
 • podzespoły montażowe do maszyn.

Każda paczka gabarytowa jest stale monitorowana, dzięki czemu wiesz, gdzie znajduje się w danej chwili. Aby sprawdzić położenie wysyłki, wystarczy na naszej stronie WWW wpisać numer listu przewozowego, a w odpowiedzi otrzymuje się informacje na temat lokalizacji i szacowanego czasu dostarczenia ładunku. Gwarantujemy również atrakcyjny cennik – jeśli interesują Cię tanie przesyłki kurierskie o dużych gabarytach, najniższym kosztem, a jednocześnie skutecznie i profesjonalnie zlecisz je za pośrednictwem naszej firmy.

Przesyłki kurierskie - duże gabaryty

Świadczymy wysyłkę na zlecenie zarówno przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Aby złożyć zamówienie, skorzystaj z dostępnego na stronie WWW formularza. Za jego pomocą błyskawicznie zlecisz przesyłki kurierskie, które mają duże gabaryty. Pierwszym krokiem procedury jest wskazanie rodzaju transportu spośród trzech dostępnych typów:

 • paczka,
 • koperta,
 • paleta.

Formularz wymaga określenia także miejsca wysyłki oraz lokalizacji docelowej, do której ma dotrzeć. Aby otrzymać ofertę, należy wskazać jeszcze wymiar i wagę ładunków – długość, szerokość, wysokość oraz ilość, a także kształt. Ostatnim krokiem procedury składania zamówienia jest podanie danych osobowych nadawcy i odbiorcy. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych w formularzu informacji system wyświetla cennik dostępny u różnych firm kurierskich, dzięki czemu możesz wybrać najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Jeżeli akceptujesz warunki, transakcję finalizujesz poprzez opłacenie usługi za pośrednictwem jednej z wielu dostępnych form płatności online.

Paczki gabarytowe - przesyłki kurierskie

Polecamy naszą ofertę m.in. w przypadku przeprowadzki. Jeżeli zmieniasz miejsce zamieszkana i nie masz jak przetransportować swojego dobytku, zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Dostarczymy pod wskazany adres nawet duże przedmioty, które nie mieszczą się do samochodu osobowego, a ich przewóz ciężarówką jest znacznie droższy niż przesyłka kurierska. Współpracujemy również z firmami motoryzacyjnymi, które handlują częściami samochodowymi i poszukują profesjonalnego wsparcia w regularnych wysyłkach gabarytowych.

Atutem naszej oferty jest dostępność usług wielu kurierów, którzy realizują sprawne, a zarazem tanie przesyłki o dużych wymiarach. Poznając cennik różnych firm, z łatwością wybierz przedsiębiorstwo proponujące najniższe koszty wykonania zlecenia. Jeśli zależy Ci na szybkiej, bezpiecznej i pewnej wysyłce dostarczanej przez wyselekcjonowanego kuriera, skorzystaj z naszej oferty!

Przesyłki ponadgabarytowe

Chcesz nadać towar o niestandardowych wymiarach, ważący wiele kilogramów, ale nie wiesz jak? Przesyłki ponadgabarytowe, czyli niesortowane wyślesz za pośrednictwem naszej firmy spedycyjno transportowej! Oferujemy ich transport zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo przewozu tych rzeczy. Współpracujące z nami przedsiębiorstwa kurierskie zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę całego procesu – od załadunku, transportu po rozładunek. Gwarantujemy, że wszystkie paczki ponadgabarytowe w idealnym stanie dotrą do miejsca docelowego.

Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty prowadzące działalność gospodarczą oraz instytucje. Korzystanie z naszych usług może przynieść oszczędności na wysyłkach kurierskich. Dajemy Ci wybór różnych przewoźników, abyś mógł sam zdecydować, z czyich przewozów chcesz skorzystać.

Paczki ponadgabarytowe

Mamy wszelkie uprawnienia do pośrednictwa w obsłudze przesyłek ponadgabarytowych, czyli tych, które przekraczają dopuszczalne limity wagowe i wymiarowe. Za takie uważa się paczki, które mają powyżej 30-50 kg (w zależności od przewoźnika) lub nietypowy kształt. Co może się w nich znaleźć? Zapewniamy transport m.in.:

 • materiałów budowlanych,
 • części samochodowych,
 • mebli – w całości lub częściach,
 • sprzętu RTV czy AGD,
 • narzędzi,
 • artykułów remontowych,
 • elementów wyposażenia wnętrz o nietypowych wielkościach i kształtach,
 • urządzeń różnego rodzaju.

Ponadto gwarantujemy przewóz towaru dostarczanego zbiorczo na palecie. Za każdym razem dopasowujemy formę transportu do rodzaju ładunku. Korzystając z naszego portalu, możesz wybrać przewoźnika, który zrealizuje Twoje zlecenie. Firmy, z jakimi współpracujemy na co dzień, dysponują specjalnie przystosowanymi pojazdami z naczepami i platformami, które pozwalają im na bezpieczny transport paczek ponadgabarytowych.

Zapewniamy korzystne cenowo usługi kurierskie, które bez problemu można zamówić online. Przewoźnicy doręczają przesyłki terminowo zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jak zorganizować wysyłkę przesyłki ponadgabarytowej?

Martwisz się o to, jak zrealizować zamówienie? Służymy wsparciem w trakcie trwania całego procesu i w każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Planowanie transportu paczki ponadgabarytowej zaczynasz od doboru firmy kurierskiej, która zajmie się wykonaniem Twojego zlecenia. Warto przejrzeć oferty kilku podmiotów logistycznych, ze względu na kryteria klasyfikacji tego rodzaju przesyłek. Ten sam ładunek możesz nadać w różnych cenach zależnie do wybranego przewoźnika.

Zadbaj o to, aby odpowiednio zapakować wysyłaną rzecz. Czasami nie wystarczy włożenie towaru do kartonu bądź owinięcie go folią stretch. Weź pod uwagę, że ładunki niestandardowe muszą być dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. Skuteczną amortyzację zawartości uzyskasz, wykorzystując np. folię bąbelkową. Kartonowa osłona dodatkowo chroniona folią lub taśmą ograniczy dostęp wilgoci. Pamiętaj, że w odpowiednim miejscu należy też nakleić list przewozowy – zgodnie z wytycznymi kuriera.

Paczki ponadgabarytowe powinny być tak przygotowane, aby umożliwiały bezproblemowe chwycenie, jeśli ich ciężar na to pozwala. W przypadku przesyłek o dużej masie stosuje się specjalistyczne rozwiązania takie jak palety i wózki. Zazwyczaj firmy kurierskie decydują się na transport towarów na tych pierwszych, bo jest to bezpieczniejsza i łatwiejsza forma przewozu.

Zrealizuj zamówienie w kraju lub za granicą!

Przy zamawianiu online usług firmy logistycznej podaj adres odbioru i nadania. Twoje zlecenie może być zrealizowane na terenie kraju, jak i w różnych zakątkach świata. W formularzu uwzględnij również zawartość przesyłki ponadgabarytowej oraz czy chcesz ją dodatkowo ubezpieczyć. W każdej chwili będziesz mógł ją śledzić na naszym portalu. Wpisz tylko w odpowiednim polu numer, jaki został jej nadany.

Jeśli chcesz wysłać rzecz, która ma nietradycyjne kształty czy wymiary albo przekracza maksymalną wagę, jaką określił dany kurier, zrób to za pośrednictwem naszej firmy! Na stronie bez problemu znajdziesz przewoźnika, który zawiezie ją pod wskazany przez Ciebie adres! Jeżeli nie jesteś pewien, jak zakwalifikować swoją przesyłkę lub w jaki sposób ją spakować, w każdej chwili możesz się z nami skontaktować!

Dlaczego warto korzystać z transportu ponadnormatywnego?

25.11.2022
Korzystanie z transportu ponadnormatywnego to prosty sposób na przewóz dużych, ciężkich towarów. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci to rozwiązanie....
CZYTAJ

Jakie ekologiczne rozwiązania warto wprowadzić do transportu?

11.11.2022
Przewóz towarów może być przyjazny naturze. Prezentujemy trzy rozwiązania pozwalające na redukcję ilości spalin oraz zmniejszenie kosztów transportu....
CZYTAJ

Przesyłka porcelany kurierem - co musisz wiedzieć?

20.10.2022
Chcesz przesłać kurierem delikatne przedmioty z porcelany? Podpowiadamy, co zrobić, by towar dotarł na miejsce szybko, sprawnie i bez uszkodzeń!...
CZYTAJ
Archiwum