Aktualności

Przesyłki dłużycowe - czym są? Podpowiadamy!

19.06.2024
Przesyłki dłużycowe to towary o nietypowych wymiarach wymagające specjalnego transportu. Firma Espedycja oferuje bezpieczny transport międzynarodowy, korzystając z nowoczesnej floty i technologii GPS.
Więcej

Transport części samochodowych zza granicy. Dowiedz się więcej

13.06.2024
Poznaj tajniki importu części samochodowych! Odkryj, jakie wyzwania niesie transport międzynarodowy i jak efektywnie zabezpieczyć delikatne komponenty. Sprawdź też ofertę Espedycji!
Więcej

Główne zasady współpracy ze spedytorem w transporcie międzynarodowym. Poznaj je wszystkie!

16.05.2024
Spedycja międzynarodowa wymaga wiedzy, doświadczenia, ale i kontaktów. Dlatego przygotowaliśmy krótkie zestawienie zasad, jakimi warto kierować się przy wyborze firmy spedycyjno-transportowej. Poznaj je ter...
Więcej

Przewóz towarów na trasie Polska Francja. Sprawdź, jakie są różnice

06.05.2024
Zastanawiasz się, jakie obowiązki trzeba spełnić, aby transport towarów z Polski do Francji był zgodny z prawem? O tym piszemy w tym artykule! Przeczytaj go, by poznać istotne różnice w prawie obu tych pa...
Więcej

Jak chronić dane w logistyce?

23.04.2024
Szukasz sposobu na zapewnienie bezpieczeństwa danych w swojej firmie transportowej? Chcesz dowiedzieć się, jakie mogą być konsekwencje z tytułu złamania przepisów RODO? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.
Więcej

Transport towarów z i do Niemiec - co musisz wiedzieć?

09.04.2024
Chcesz się dowiedzieć, na czym polega efektywny transport towarów z i do Niemiec? Przeczytaj ten artykuł, a z łatwością wybierzesz rzetelnego partnera logistycznego, który pomoże Ci w ekspansji firmy na z...
Więcej

Niedostateczne opakowanie towaru - co z odpowiedzialnością przewoźnika?

27.03.2024
Czy wiesz, że odpowiednie opakowanie towaru ma istotne znaczenie dla bezpiecznego transportu i może wpłynąć na odpowiedzialność przewoźnika? Dowiedz się więcej na temat właściwego pakowania ładunków.
Więcej

Tranzyt w transporcie towarów - co to?

13.03.2024
Zastanawiasz się, co kryje się pod pojęciem tranzytu w międzynarodowym transporcie towarów? Rozjaśniamy ten temat, przedstawiając jego kluczowe aspekty, rodzaje oraz szczegóły dotyczące opłat.
Więcej

E-commerce a branża logistyczna

18.02.2024
Przekonaj się jak branża e-commerce i logistyka współpracują, aby oferować konsumentom szybkie dostawy i ekologiczne rozwiązania w dziedzinie transportu.
Więcej

Wyzwania logistyki międzynarodowej: Jak radzić sobie z barierami celno-prawnymi?

04.02.2024
Dzięki poniższemu artykułowi przekonasz się jak e-commerce i logistyka wspólnie napędzają sukces na arenie międzynarodowej w planowaniu przewozów transportowych.
Więcej