Przesyłki międzynarodowe

00-00-0000

 

Nasza firma spedycyjno-transportowa realizuje transport międzynarodowy we współpracy z najlepszymi kurierami na rynku. Dostarczamy zarówno niewielkie, ważące kilkaset gramów listy oraz dokumenty, jak i ciężkie części samochodowe, elementy konstrukcji maszyn czy inne przedmioty o wadze nawet ponad 30 kg. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

 

Chcesz wysłać paczkę za granicę? Porównaj oferty różnych przewoźników!

Wyręczymy Cię w wysyłce listów i paczek za granicę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czasochłonna może być analiza poszczególnych ofert różnych firm kurierskich.

 

Aby maksymalnie ułatwić Ci podjęcie decyzji i wybór najkorzystniejszej cenowo opcji, w jednym miejscu udostępniamy cenniki przewoźników obsługujących przesyłki międzynarodowe. Przejdź do wyceny, określ parametry przesyłki i wybierz najlepszą ofertę!

 

Tanie przesyłki paletowe międzynarodowe

Przed Tobą przeprowadzka do innego kraju i szukasz kuriera, który w przystępnej cenie przewiezie Twój dobytek? Chcesz znaleźć sprawdzoną firmę kurierską, która zrealizuje przesyłkę paletową międzynarodową do Twojego zagranicznego klienta?

 

Za pośrednictwem naszej espedycja.com możesz zrealizować przesyłkę nawet delikatnego i wymagającego szczególnej uwagi wyposażenia.

 

Zlecając nam przesyłkę, masz pewność, że znajdzie się ona u celu szybko i bezpiecznie. Każdy transport może być objęty ubezpieczeniem i jest realizowany przez doświadczonych kierowców oraz spedytorów. Wiedza oni, jak w krótkim czasie dostarczyć towar na miejsce.

 

 

Sprawdź, co zyskasz dzięki espedycja.com

  • Oferta dopasowana do Twoich potrzeb – zapraszamy zarówno do regularnej współpracy, polegającej na cyklicznej obsłudze przesyłek paletowych międzynarodowych, np. na zamówienie firmy produkcyjnej albo dystrybucyjnej, jak i do sporadycznych zleceń, w ramach których organizujemy jednorazową przesyłkę paczki za granicę.
  • Pełny monitoring transportu – w dowolnym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajdują się Twoje przesyłki i kiedy zostaną one dostarczane do celu. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz numer listu przewozowego.
  • Sprawna realizacja – przesyłki są dostarczane przeważnie w ciągu kilku dni roboczych.
  • Wygoda – wystarczy wypełnić krótki formularz, aby nadać paczkę lub paletę bez wychodzenia z domu.

 

Wybór kuriera obsługującego przesyłki międzynarodowe – to prostsze, niż myślisz!

W trosce o szybkość i wygodę wykonywania zleceń umożliwiamy składanie zamówień online. Oddajemy do Twojej dyspozycji komfortowy i prosty w obsłudze formularz. Za jego pośrednictwem wybierzesz kuriera i zrealizujesz wysyłkę palety lub paczki za granicę.

 

  • Wybierz rodzaj przesyłki (paczka, koperta, paleta).
  • Określ kraj wysyłki i państwo, do którego przesyłka/paleta ma dotrzeć.
  • Podaj wymiary i kształt przesyłki.
  • Wybierz najkorzystniejszą ofertę spośród dostępnych firm przewozowych.
  • Opłać przesyłkę.

 

Oferujemy tanią wysyłkę palet w transporcie międzynarodowym do większości krajów należących do Unii Europejskiej, a także do Szwajcarii. Obsługujemy zarówno najpopularniejsze kierunki, czyli Niemcy, Francję czy Czechy, jak i te nieco mniej oblegane: Chorwację, Bułgarię, Łotwę oraz Luksemburg.

 

Zależy Ci na tym, aby przesyłka szybko dotarła do odbiorcy? Stawiasz na bezpieczny transport i atrakcyjne ceny? Przejdź do wyceny i wybierz najkorzystniejszą ofertę dostępną na rynku, która spełni Twoje oczekiwania!

Powrót

Transport chłodniczy: wszystko, co musisz o nim wiedzieć

17.11.2023
Co warto wiedzieć o transporcie chłodniczym? Dowiedz się, w jakich branżach jest wykorzystywany, na co zwrócić uwagę, zlecając usługę i od czego zależą jej ceny....
CZYTAJ

Stawka za transport towarów: od czego zależy? Sprawdź razem z nami! Cz. 2

03.11.2023
Przeczytaj drugą część artykułu Espedycji i poznaj kolejne parametry wpływające na cenę za transport towarów. Dowiedz się, jak wykonywane są wyceny i wybierz sprawdzonego przewoźnika....
CZYTAJ

Stawka za transport towarów. Od czego zależy? Sprawdź razem z nami! Cz. 1

19.10.2023
Chcesz nadać przesyłkę i nie wiesz, od czego zależą stawki za przewóz ładunku? Objaśniamy, od jakich czynników uzależniona jest cena za transport towarów. Sprawdź!...
CZYTAJ
Archiwum