Przesyłki dłużycowe

17-12-2022

Przesyłki dłużycowe 3m i 6m

Jeżeli poszukujesz firmy spedycyjno transportowej, która dostarcza przesyłki dłużycowe, znajdujesz się we właściwym miejscu. Świadczymy usługi jako pośrednik łączący przedsiębiorstwa przewozowe z klientami zainteresowanymi dostarczeniem różnego rodzaju ładunków, również o nietypowych wymiarach, których nie da się nadać w ramach standardowego transportu paletowego. Zamiast zlecać drogą wysyłkę firmie spedycyjnej, u nas znajdziesz korzystną cenowo i dostosowaną do Twoich wymagań ofertę, która jest znacznie bardziej opłacalna i przekłada się na wymierne oszczędności finansowe.

Przesyłka dłużycowa wyróżnia się niestandardową długością. Tego rodzaju ładunki dzieli się na nieprzekraczające 3 m oraz o długości do 6 m – oba typy możesz z powodzeniem nadać za pośrednictwem naszej firmy. Współpracujemy z kurierami z doświadczeniem w realizacji wysyłek o nietypowych wymiarach, dlatego możesz mieć pewność wyboru odpowiedniej oferty. Korzystając z usług kurierskich, stawiasz na bezpieczeństwo i szybkość transportu.

Przesyłki dłużycowe 3m

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie firmy obsługującej przesyłki dłużycowe to trudne zadanie. Część podmiot na rynku kurierskim definitywnie odrzuca wszelkie tego rodzaju zlecenia, a inne proponują bardzo wysokie, mało korzystne ceny. Mając to na uwadze i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, nasza usługa powstała po to, aby w gąszczu ofert wyszukać tę, która jest atrakcyjna finansowa i zarazem zapewnia profesjonalną obsługę nietypowego ładunku. Dzięki niej oszczędzasz zarówno czas, bo znalezienie oferty trwa bardzo krótko, jak i pieniądze, ponieważ wybór jest opłacalny finansowo.

Mamy świadomość trudności związanych z przewozem przesyłek dłużycowych czy to o długości 3 m, czy poniżej 6 m, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z tymi firmami kurierskimi, które są w stanie zapewnić bezpieczny, szybki i konkurencyjny cenowo transport. Oferty przedsiębiorstw zgromadzonych w naszym serwisie obejmują profesjonalny załadunek i odpowiednie rozmieszczenie ładunków tak, aby w pełni sprawne dotarły do celu bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Każde zlecenie jest realizowane przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych kierowców oraz spedytorów, którzy wiedzą, jak prawidłowo dobierać trasy i sprawnie organizować transport.

Przesyłki dłużycowe 6m

Aby zapewnić wygodę i krótki czas składania zamówień na przesyłki dłużycowe do 3 m lub do 6 m, oddajemy do Twojej dyspozycji dostępny na naszej stronie formularz. Składa się on z podstawowych informacji na temat wysyłki, miejsca docelowego oraz odbiorcy i nadawcy. W celu zamówienia transportu należy najpierw podać wymiary nadawanego towaru, czyli, szerokość i wysokość, a także kształt, wagę oraz ilość. Koniecznie jest także wskazanie kraju, z którego przesyłka dłużycowa będzie nadawana oraz odbierana. Ostatnim krokiem jest podanie informacji osobowych i adresowych odbiorcy i nadawcy.

Po wypełnieniu formularza wyświetla się informacja dotycząca dostępnych ofert spełniających Twoje wymagania. Każda jest opatrzona cennikiem, dlatego od razu widzisz, która firma przygotowała dla Ciebie najtańszą propozycję. Tym samym oszczędzasz pieniądze i masz pewność wyboru najkorzystniejszego kuriera. Zamiast osobno analizować oferty poszczególnych przewoźników dane na ich temat, zbieramy w jednym miejscu, a wszystko to w celu zapewnienia Ci maksymalnej wygody w realizacji zamówienia. Jeżeli się zdecydujesz na jedną z zaproponowanych wycen, możesz uregulować należność błyskawiczne za pośrednictwem jednego z wielu kanałów płatności dostępnych w naszym serwisie.

Bezpieczna i szybka przesyłka kurierska dłużycowa

W bazie znajdują się oferty wyłącznie uznanych i wysoko ocenianych kurierów, którzy profesjonalnie dostarczają przesyłki dłużycowe do 3 m i do 6 m. To sprawdzeni i pewni przewoźnicy obsługujący zarówno pojedyncze zamówienia od osób indywidualnych, jak i regularne wysyłki zlecane przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa. W ten sposób możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo usług pośrednictwa, które świadczymy na terenie zarówno całej Polski, jak i w wielu krajach należących do Unii Europejskiej.

Powrót

Czym jest transport LTL? Podpowiadamy!

19.09.2023
Transport LTL to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na przewóz przesyłek drobnicowych. Sprawdź, na czym polega oraz poznaj wszystkie możliwości....
CZYTAJ

W jakich sytuacjach przewoźnik może odmówić załadunku? Podpowiadamy!

05.09.2023
Niewłaściwe opakowanie lub brak dokumentów to najczęstsze powody odmowy transportu. Sprawdź, jak przygotować przesyłkę do bezproblemowego nadania. ...
CZYTAJ

Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu przewoźnika?

19.08.2023
OCP to polisa ubezpieczeniowa dedykowana przewoźnikom. Poznaj szczegółowy zakres jej obowiązywania oraz sytuacje, w których jest niezbędna....
CZYTAJ
Archiwum