Przesyłki dłużycowe

17-12-2022

Przesyłki dłużycowe 3m i 6m

Jeżeli poszukujesz firmy spedycyjno transportowej, która dostarcza przesyłki dłużycowe, znajdujesz się we właściwym miejscu. Świadczymy usługi jako pośrednik łączący przedsiębiorstwa przewozowe z klientami zainteresowanymi dostarczeniem różnego rodzaju ładunków, również o nietypowych wymiarach, których nie da się nadać w ramach standardowego transportu paletowego. Zamiast zlecać drogą wysyłkę firmie spedycyjnej, u nas znajdziesz korzystną cenowo i dostosowaną do Twoich wymagań ofertę, która jest znacznie bardziej opłacalna i przekłada się na wymierne oszczędności finansowe.

Przesyłka dłużycowa wyróżnia się niestandardową długością. Tego rodzaju ładunki dzieli się na nieprzekraczające 3 m oraz o długości do 6 m – oba typy możesz z powodzeniem nadać za pośrednictwem naszej firmy. Współpracujemy z kurierami z doświadczeniem w realizacji wysyłek o nietypowych wymiarach, dlatego możesz mieć pewność wyboru odpowiedniej oferty. Korzystając z usług kurierskich, stawiasz na bezpieczeństwo i szybkość transportu.

Przesyłki dłużycowe 3m

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie firmy obsługującej przesyłki dłużycowe to trudne zadanie. Część podmiot na rynku kurierskim definitywnie odrzuca wszelkie tego rodzaju zlecenia, a inne proponują bardzo wysokie, mało korzystne ceny. Mając to na uwadze i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, nasza usługa powstała po to, aby w gąszczu ofert wyszukać tę, która jest atrakcyjna finansowa i zarazem zapewnia profesjonalną obsługę nietypowego ładunku. Dzięki niej oszczędzasz zarówno czas, bo znalezienie oferty trwa bardzo krótko, jak i pieniądze, ponieważ wybór jest opłacalny finansowo.

Mamy świadomość trudności związanych z przewozem przesyłek dłużycowych czy to o długości 3 m, czy poniżej 6 m, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z tymi firmami kurierskimi, które są w stanie zapewnić bezpieczny, szybki i konkurencyjny cenowo transport. Oferty przedsiębiorstw zgromadzonych w naszym serwisie obejmują profesjonalny załadunek i odpowiednie rozmieszczenie ładunków tak, aby w pełni sprawne dotarły do celu bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Każde zlecenie jest realizowane przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych kierowców oraz spedytorów, którzy wiedzą, jak prawidłowo dobierać trasy i sprawnie organizować transport.

Przesyłki dłużycowe 6m

Aby zapewnić wygodę i krótki czas składania zamówień na przesyłki dłużycowe do 3 m lub do 6 m, oddajemy do Twojej dyspozycji dostępny na naszej stronie formularz. Składa się on z podstawowych informacji na temat wysyłki, miejsca docelowego oraz odbiorcy i nadawcy. W celu zamówienia transportu należy najpierw podać wymiary nadawanego towaru, czyli, szerokość i wysokość, a także kształt, wagę oraz ilość. Koniecznie jest także wskazanie kraju, z którego przesyłka dłużycowa będzie nadawana oraz odbierana. Ostatnim krokiem jest podanie informacji osobowych i adresowych odbiorcy i nadawcy.

Po wypełnieniu formularza wyświetla się informacja dotycząca dostępnych ofert spełniających Twoje wymagania. Każda jest opatrzona cennikiem, dlatego od razu widzisz, która firma przygotowała dla Ciebie najtańszą propozycję. Tym samym oszczędzasz pieniądze i masz pewność wyboru najkorzystniejszego kuriera. Zamiast osobno analizować oferty poszczególnych przewoźników dane na ich temat, zbieramy w jednym miejscu, a wszystko to w celu zapewnienia Ci maksymalnej wygody w realizacji zamówienia. Jeżeli się zdecydujesz na jedną z zaproponowanych wycen, możesz uregulować należność błyskawiczne za pośrednictwem jednego z wielu kanałów płatności dostępnych w naszym serwisie.

Bezpieczna i szybka przesyłka dłużycowa

W bazie znajdują się oferty wyłącznie uznanych i wysoko ocenianych kurierów, którzy profesjonalnie dostarczają przesyłki dłużycowe do 3 m i do 6 m. To sprawdzeni i pewni przewoźnicy obsługujący zarówno pojedyncze zamówienia od osób indywidualnych, jak i regularne wysyłki zlecane przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa. W ten sposób możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo usług pośrednictwa, które świadczymy na terenie zarówno całej Polski, jak i w wielu krajach należących do Unii Europejskiej.

Powrót

Rozładowanie i załadowanie towaru - czy kierowca jest za to odpowiedzialny?

20.03.2023
Przepisy transportu drogowego określają zasady dotyczące ładunku i rozładunku towarów transportowanych. Poznaj szczegóły oraz obowiązki kierowcy....
CZYTAJ

Czas pracy kierowcy - co musisz wiedzieć? Podpowiadamy!

06.03.2023
Poznaj niezbędne informacje dotyczące czasu pracy kierowców i sprawdź, jak wyglądają obostrzenia pozwalające na zachowanie bezpieczeństwa....
CZYTAJ

Wysyłka palet - co musisz wiedzieć?

19.02.2023
Masz do wysłania więcej towaru? Wybierz wysyłkę paletą! Dowiedz się z naszego artykułu, jak to zrobić i zamów kuriera ze strony espedycja.com!...
CZYTAJ
Archiwum