Aktualności

Cyfryzacja w logistyce, czyli co nowego w transporcie!

19.01.2023
Proces cyfryzacji niesie za sobą wiele korzystnych czynników. Poznaj wszystkie zalety, które wpływają na jakość usług transportowych.
Więcej

Sprawdź, jak przebiega organizacja zlecenia przewozowego!

05.01.2023
Każde zlecenie transportowe wymaga odpowiedniej strategii. Dowiedź się, jak zorganizować przewóz oraz jak powinien przebiegać cały proces logistyczny. 
Więcej

Jakie są główne gałęzie transportu?

19.12.2022
Interesuje Cię współczesny transport krajowy i zagraniczny? Sprawdź, jak wiele jego firm jest w użyciu i przekonaj się, czym się charakteryzują.
Więcej

Jakie są wyzwania transportu międzynarodowego? Sprawdź!

05.12.2022
Chcesz zlecić usługi spedycyjne? Przeczytaj tekst i poznaj wyzwania współczesnej logistyki i spedycji! Dzięki dobrej firmie żadne zagrożenie nie będzie straszne.
Więcej

Dlaczego warto korzystać z transportu ponadnormatywnego?

25.11.2022
Korzystanie z transportu ponadnormatywnego to prosty sposób na przewóz dużych, ciężkich towarów. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci to rozwiązanie.
Więcej

Jakie ekologiczne rozwiązania warto wprowadzić do transportu?

11.11.2022
Przewóz towarów może być przyjazny naturze. Prezentujemy trzy rozwiązania pozwalające na redukcję ilości spalin oraz zmniejszenie kosztów transportu.
Więcej

Przesyłka porcelany kurierem - co musisz wiedzieć?

20.10.2022
Chcesz przesłać kurierem delikatne przedmioty z porcelany? Podpowiadamy, co zrobić, by towar dotarł na miejsce szybko, sprawnie i bez uszkodzeń!
Więcej

Jaka jest różnica pomiędzy zleceniem spedycyjnym a transportowym? Odpowiadamy

06.10.2022
Zlecenie spedycyjne i transportowe to dwie różne rzeczy. Wyjaśniamy, na czym polegają rozbieżności pomiędzy nimi i jakie prawo reguluje te kwestie.
Więcej

Wysyłka książek kurierem: jak je poprawnie zapakować?

19.09.2022
Właściwe przygotowanie książek do wysyłki ochroni je przed zniszczeniem podczas transportu. Podpowiadamy, w jaki sposób dobrać właściwe opakowanie.
Więcej

Jakie zwierzęta można wysłać kurierem? Sprawdź!

05.09.2022
Wysyłka żywych zwierząt kurierem wymaga zapewnienia im odpowiednich warunków. Podpowiadamy, które gatunki można przewozić i na jakich zasadach.
Więcej

Cyfryzacja w logistyce, czyli co nowego w transporcie!

19.01.2023
Proces cyfryzacji niesie za sobą wiele korzystnych czynników. Poznaj wszystkie zalety, które wpływają na jakość usług transportowych....
CZYTAJ

Sprawdź, jak przebiega organizacja zlecenia przewozowego!

05.01.2023
Każde zlecenie transportowe wymaga odpowiedniej strategii. Dowiedź się, jak zorganizować przewóz oraz jak powinien przebiegać cały proces logistyczny. ...
CZYTAJ

Jakie są główne gałęzie transportu?

19.12.2022
Interesuje Cię współczesny transport krajowy i zagraniczny? Sprawdź, jak wiele jego firm jest w użyciu i przekonaj się, czym się charakteryzują....
CZYTAJ
Archiwum