Aktualności

Transport chłodniczy: wszystko, co musisz o nim wiedzieć

17.11.2023
Co warto wiedzieć o transporcie chłodniczym? Dowiedz się, w jakich branżach jest wykorzystywany, na co zwrócić uwagę, zlecając usługę i od czego zależą jej ceny.
Więcej

Stawka za transport towarów: od czego zależy? Sprawdź razem z nami! Cz. 2

03.11.2023
Przeczytaj drugą część artykułu Espedycji i poznaj kolejne parametry wpływające na cenę za transport towarów. Dowiedz się, jak wykonywane są wyceny i wybierz sprawdzonego przewoźnika.
Więcej

Stawka za transport towarów. Od czego zależy? Sprawdź razem z nami! Cz. 1

19.10.2023
Chcesz nadać przesyłkę i nie wiesz, od czego zależą stawki za przewóz ładunku? Objaśniamy, od jakich czynników uzależniona jest cena za transport towarów. Sprawdź!
Więcej

Jakie czynniki wpływają na czas transportu towaru? Podpowiadamy!

05.10.2023
Chcesz zlecić dostawę przesyłki i zależy Ci na szybkim terminie realizacji? Dowiedz się, od czego zależy czas transportu towarów i dobierz najlepszą usługę dla siebie.
Więcej

Czym jest transport LTL? Podpowiadamy!

19.09.2023
Transport LTL to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na przewóz przesyłek drobnicowych. Sprawdź, na czym polega oraz poznaj wszystkie możliwości.
Więcej

W jakich sytuacjach przewoźnik może odmówić załadunku? Podpowiadamy!

05.09.2023
Niewłaściwe opakowanie lub brak dokumentów to najczęstsze powody odmowy transportu. Sprawdź, jak przygotować przesyłkę do bezproblemowego nadania. 
Więcej

Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu przewoźnika?

19.08.2023
OCP to polisa ubezpieczeniowa dedykowana przewoźnikom. Poznaj szczegółowy zakres jej obowiązywania oraz sytuacje, w których jest niezbędna.
Więcej

Co zrobić w przypadku opóźnienia dostawy towaru? Podpowiadamy!

05.08.2023
Zastanawiasz się, jak wyglądają aspekty prawne dotyczące opóźnienia dostawy? Sprawdź, kto ponosi odpowiedzialność oraz jak podjąć niezbędne kroki
Więcej

Odprawa celna. Wszystko, co musisz o niej wiedzieć!

19.07.2023
Zastanawiasz się, jak wygląda odprawa celna? Poznaj wszystkie rodzaje i dowiedź się, jakie dokumenty są wymagane do jej wykonania.
Więcej

Licencja transportowa, czyli co? Podpowiadamy!

05.07.2023
Licencja transportowa to podstawowy warunek formalny, pozwalający na legalny przewóz zarówno osób, jak i towarów. Poznaj jej najważniejsze założenia.
Więcej

Transport chłodniczy: wszystko, co musisz o nim wiedzieć

17.11.2023
Co warto wiedzieć o transporcie chłodniczym? Dowiedz się, w jakich branżach jest wykorzystywany, na co zwrócić uwagę, zlecając usługę i od czego zależą jej ceny....
CZYTAJ

Stawka za transport towarów: od czego zależy? Sprawdź razem z nami! Cz. 2

03.11.2023
Przeczytaj drugą część artykułu Espedycji i poznaj kolejne parametry wpływające na cenę za transport towarów. Dowiedz się, jak wykonywane są wyceny i wybierz sprawdzonego przewoźnika....
CZYTAJ

Stawka za transport towarów. Od czego zależy? Sprawdź razem z nami! Cz. 1

19.10.2023
Chcesz nadać przesyłkę i nie wiesz, od czego zależą stawki za przewóz ładunku? Objaśniamy, od jakich czynników uzależniona jest cena za transport towarów. Sprawdź!...
CZYTAJ
Archiwum