Transport palet międzynarodowych

04-11-2022

Transport paletowy międzynarodowy - wysyłka palety za granicę

Nasza firma firma spedycyjno transportowa realizuje międzynarodowy transport paletowy we współpracy z najlepszymi i najbardziej renomowanymi firmami kurierskimi na rynku. Realizujemy tanie przesyłki za granicę wszelkiego rodzaju – dostarczamy zarówno niewielkie i ważące kilkaset gramów listy oraz dokumenty, jak i ciężkie części samochodowe, elementy konstrukcji maszyn czy inne przedmioty o wadze nawet do ponad 30 kg. Przygotowaliśmy elastyczną ofertę, aby zapewnić sprawną i bezpieczną wysyłkę palet na jak najkorzystniejszych warunkach, w sposób dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Tanie przesyłki paletowe międzynarodowe

Zapraszamy zarówno do regularnej współpracy, polegającej na cyklicznej realizacji międzynarodowego transportu paletowego, np. na zamówienie firmy produkcyjnej albo dystrybucyjnej, jak i sporadycznych zleceń, w ramach których organizujemy jednorazową przesyłkę. Umożliwiamy wysyłkę różnego rodzaju przedmiotów. To zasługa współpracy z wieloma firmami kurierskimi i tym samym dostępu do kompleksowej oferty.

W trosce o szybkość i wygodę wykonywania zleceń umożliwiamy składanie zamówień online. Oddajemy do Twojej dyspozycji komfortowy i prosty w obsłudze formularz, za którego pośrednictwem wybierzesz kuriera i zrealizujesz wysyłkę palety. Pierwszym krokiem jest wskazanie jej rodzaju wśród następujących typów:

  • paczka,
  • koperta,
  • paleta.

Następnie należy zdefiniować kraj wysyłki i państwo, do którego transport paletowy ma dotrzeć. Kolejny etap polega na wpisaniu wymiarów i kształtu przesyłki oraz wybór jednego z kurierów. W celu finalizacji zamówienia pozostaje jeszcze uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy. Wycenę otrzymujesz od razu po zakończeniu konfiguracji zlecenia, a płatność możesz wykonać za pośrednictwem wygodnych kanałów internetowych. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci jak najbardziej komfortową obsługę, uczciwe oraz wiadome z góry warunki i zarazem krótki czas realizacji zamówienia.

Transport palet międzynarodowy

Oferujemy tanią wysyłkę palet w transporcie międzynarodowym do większości krajów należących do Unii Europejskiej, a także do Szwajcarii. Obsługujemy zarówno najpopularniejsze kierunki, czyli Niemcy, Francję czy Czechy, jak i te nieco mniej oblegane: Chorwacja, Bułgaria, Łotwa albo Luksemburg. Zlecając nam przesyłkę, masz pewność, że dotrze do celu szybko i bezpiecznie. Każdy transport może być objęty ubezpieczeniem i realizowany przez doświadczonych kierowców oraz spedytorów, którzy wiedzą, jak w krótkim czasie dostarczyć towar na miejsce.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług to kluczowy aspekt decydujący o ich popularności, jednak duże znaczenie mają także warunki finansowe. Realizujemy pewne i zarazem tanie przesyłki paletowe międzynarodowe, co czyni z nas wysoce konkurencyjnego pośrednika. Pozyskujemy zaufanie klientów ze względu na szybkość, atrakcyjne ceny i bezpieczeństwo transportu.

Transport palet za granicę

Oferowane wysyłki są często wybierane w przypadku przeprowadzek. Jeżeli przenosisz ośrodek życiowy z jednego kraju do innego, pomożemy Ci w przewozie dobytku i wszystkich przedmiotów, które chcesz ze sobą zabrać. Za pośrednictwem naszej firmy możesz zrealizować przesyłkę nawet delikatnego i wymagającego szczególnej uwagi wyposażenia. Zapewniamy profesjonalne ułożenie ładunków w taki sposób, aby cało dotarły na miejsce niezależnie od długości trasy.

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie wysłane za granicę palety międzynarodowe, dlatego gwarantujemy terminowość i pełny monitoring transportu. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajdują się Twoje przesyłki i kiedy zostaną dostarczane do celu – aby uzyskać odpowiednie informacje, wystarczy wpisać numer listu przewozowego na naszej stronie internetowej. Realizacja następuje z reguły w ciągu kilku dni roboczych. Jeżeli interesuje tania wysyłka palety za granicę, skorzystaj z naszego pośrednictwa i wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku, która spełnia Twoje potrzeby, a jednocześnie kosztuje najmniej!

Powrót

Rozładowanie i załadowanie towaru - czy kierowca jest za to odpowiedzialny?

20.03.2023
Przepisy transportu drogowego określają zasady dotyczące ładunku i rozładunku towarów transportowanych. Poznaj szczegóły oraz obowiązki kierowcy....
CZYTAJ

Czas pracy kierowcy - co musisz wiedzieć? Podpowiadamy!

06.03.2023
Poznaj niezbędne informacje dotyczące czasu pracy kierowców i sprawdź, jak wyglądają obostrzenia pozwalające na zachowanie bezpieczeństwa....
CZYTAJ

Wysyłka palet - co musisz wiedzieć?

19.02.2023
Masz do wysłania więcej towaru? Wybierz wysyłkę paletą! Dowiedz się z naszego artykułu, jak to zrobić i zamów kuriera ze strony espedycja.com!...
CZYTAJ
Archiwum