Transport dużych gabarytów

Przesyłki gabarytowe - kurier duże gabaryty

Oferta naszej firmy firma spedycyjno transportowej obejmuje szeroki zakres usług kurierskich, w tym również przesyłki gabarytowe. Współpracujemy z firmami, które obsługują przewóz przedmiotów o dużych wymiarach, a więc nie nadają się do standardowych wysyłek paletowych. Zapewniamy sprawny, szybki i bezpieczny transport niezależnie od rodzaju, liczby i wielkości ładunków. Działamy jako pośrednik, dzięki któremu możesz znaleźć profesjonalnego kuriera realizującego przesyłki gabarytowe na konkurencyjnych warunkach. Jeśli masz możliwość szybkiego i rzetelnego porównania ofert, łatwiej wybierzesz tę, która spełnia Twoje potrzeby i wymagania, a zarazem zagwarantuje atrakcyjny cennik.

Wyręczamy Cię w wysyłce dużych przedmiotów na terenie Polski i wielu krajów Unii Europejskiej. Gdy zlecasz gabarytową wysyłkę kurierowi, oszczędzasz czas i pieniądze, które byłyby potrzebne w celu osobistego dostarczenia ładunków. Angażujemy do współpracy przedsiębiorstwa dysponujące wymaganymi zasobami kadrowymi oraz sprzętowymi, aby móc w efektywny sposób zrealizować Twoje zamówienie. Powierz nam paczki gabarytowe i podejmij trafną decyzję!

Przesyłki - duże gabaryty

Zdajemy sobie sprawę z tego, duże przesyłki wymagają szczególnego podejścia, dlatego współpracujemy wyłącznie z tymi kurierami, którzy są w stanie zapewnić odpowiednie warunki transportu. Prawidłowe ułożenie i skuteczne zabezpieczenie ładunków sprawia, że bezusterkowo docierają do celu. Dostarczamy różnego rodzaju towary o znacznych rozmiarach, jak np.:

  • części samochodowe,
  • meble,
  • urządzenia RTV i AGD,
  • sprzęt sportowy,
  • podzespoły montażowe do maszyn.

Każda paczka gabarytowa jest stale monitorowana, dzięki czemu wiesz, gdzie znajduje się w danej chwili. Aby sprawdzić położenie wysyłki, wystarczy na naszej stronie WWW wpisać numer listu przewozowego, a w odpowiedzi otrzymuje się informacje na temat lokalizacji i szacowanego czasu dostarczenia ładunku. Gwarantujemy również atrakcyjny cennik – jeśli interesują Cię tanie przesyłki kurierskie o dużych gabarytach, najniższym kosztem, a jednocześnie skutecznie i profesjonalnie zlecisz je za pośrednictwem naszej firmy.

Przesyłki kurierskie - duże gabaryty

Świadczymy wysyłkę na zlecenie zarówno przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Aby złożyć zamówienie, skorzystaj z dostępnego na stronie WWW formularza. Za jego pomocą błyskawicznie zlecisz przesyłki kurierskie, które mają duże gabaryty. Pierwszym krokiem procedury jest wskazanie rodzaju transportu spośród trzech dostępnych typów:

  • paczka,
  • koperta,
  • paleta.

Formularz wymaga określenia także miejsca wysyłki oraz lokalizacji docelowej, do której ma dotrzeć. Aby otrzymać ofertę, należy wskazać jeszcze wymiar i wagę ładunków – długość, szerokość, wysokość oraz ilość, a także kształt. Ostatnim krokiem procedury składania zamówienia jest podanie danych osobowych nadawcy i odbiorcy. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych w formularzu informacji system wyświetla cennik dostępny u różnych firm kurierskich, dzięki czemu możesz wybrać najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Jeżeli akceptujesz warunki, transakcję finalizujesz poprzez opłacenie usługi za pośrednictwem jednej z wielu dostępnych form płatności online.

Paczki gabarytowe - przesyłki kurierskie

Polecamy naszą ofertę m.in. w przypadku przeprowadzki. Jeżeli zmieniasz miejsce zamieszkana i nie masz jak przetransportować swojego dobytku, zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Dostarczymy pod wskazany adres nawet duże przedmioty, które nie mieszczą się do samochodu osobowego, a ich przewóz ciężarówką jest znacznie droższy niż przesyłka kurierska. Współpracujemy również z firmami motoryzacyjnymi, które handlują częściami samochodowymi i poszukują profesjonalnego wsparcia w regularnych wysyłkach gabarytowych.

Atutem naszej oferty jest dostępność usług wielu kurierów, którzy realizują sprawne, a zarazem tanie przesyłki o dużych wymiarach. Poznając cennik różnych firm, z łatwością wybierz przedsiębiorstwo proponujące najniższe koszty wykonania zlecenia. Jeśli zależy Ci na szybkiej, bezpiecznej i pewnej wysyłce dostarczanej przez wyselekcjonowanego kuriera, skorzystaj z naszej oferty!

Dlaczego warto korzystać z transportu ponadnormatywnego?

25.11.2022
Korzystanie z transportu ponadnormatywnego to prosty sposób na przewóz dużych, ciężkich towarów. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci to rozwiązanie....
CZYTAJ

Jakie ekologiczne rozwiązania warto wprowadzić do transportu?

11.11.2022
Przewóz towarów może być przyjazny naturze. Prezentujemy trzy rozwiązania pozwalające na redukcję ilości spalin oraz zmniejszenie kosztów transportu....
CZYTAJ

Przesyłka porcelany kurierem - co musisz wiedzieć?

20.10.2022
Chcesz przesłać kurierem delikatne przedmioty z porcelany? Podpowiadamy, co zrobić, by towar dotarł na miejsce szybko, sprawnie i bez uszkodzeń!...
CZYTAJ
Archiwum