Transport dużych gabarytów

18-12-2022

Przesyłki gabarytowe - kurier duże gabaryty

Oferta naszej firmy firma spedycyjno transportowej obejmuje szeroki zakres usług kurierskich, w tym również przesyłki gabarytowe. Współpracujemy z firmami, które obsługują przewóz przedmiotów o dużych wymiarach, a więc nie nadają się do standardowych wysyłek paletowych. Zapewniamy sprawny, szybki i bezpieczny transport niezależnie od rodzaju, liczby i wielkości ładunków. Działamy jako pośrednik, dzięki któremu możesz znaleźć profesjonalnego kuriera realizującego przesyłki gabarytowe na konkurencyjnych warunkach. Jeśli masz możliwość szybkiego i rzetelnego porównania ofert, łatwiej wybierzesz tę, która spełnia Twoje potrzeby i wymagania, a zarazem zagwarantuje atrakcyjny cennik.

Wyręczamy Cię w wysyłce dużych przedmiotów na terenie Polski i wielu krajów Unii Europejskiej. Gdy zlecasz gabarytową wysyłkę kurierowi, oszczędzasz czas i pieniądze, które byłyby potrzebne w celu osobistego dostarczenia ładunków. Angażujemy do współpracy przedsiębiorstwa dysponujące wymaganymi zasobami kadrowymi oraz sprzętowymi, aby móc w efektywny sposób zrealizować Twoje zamówienie. Powierz nam paczki gabarytowe i podejmij trafną decyzję!

Przesyłki - duże gabaryty

Zdajemy sobie sprawę z tego, duże przesyłki wymagają szczególnego podejścia, dlatego współpracujemy wyłącznie z tymi kurierami, którzy są w stanie zapewnić odpowiednie warunki transportu. Prawidłowe ułożenie i skuteczne zabezpieczenie ładunków sprawia, że bezusterkowo docierają do celu. Dostarczamy różnego rodzaju towary o znacznych rozmiarach, jak np.:

  • części samochodowe,
  • meble,
  • urządzenia RTV i AGD,
  • sprzęt sportowy,
  • podzespoły montażowe do maszyn.

Każda paczka gabarytowa jest stale monitorowana, dzięki czemu wiesz, gdzie znajduje się w danej chwili. Aby sprawdzić położenie wysyłki, wystarczy na naszej stronie WWW wpisać numer listu przewozowego, a w odpowiedzi otrzymuje się informacje na temat lokalizacji i szacowanego czasu dostarczenia ładunku. Gwarantujemy również atrakcyjny cennik – jeśli interesują Cię tanie przesyłki kurierskie o dużych gabarytach, najniższym kosztem, a jednocześnie skutecznie i profesjonalnie zlecisz je za pośrednictwem naszej firmy.

Przesyłki kurierskie - przewóz dużych gabarytów

Świadczymy wysyłkę na zlecenie zarówno przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Aby złożyć zamówienie, skorzystaj z dostępnego na stronie WWW formularza. Za jego pomocą błyskawicznie zlecisz przesyłki kurierskie, które mają duże gabaryty. Pierwszym krokiem procedury jest wskazanie rodzaju transportu spośród trzech dostępnych typów:

  • paczka,
  • koperta,
  • paleta.

Formularz wymaga określenia także miejsca wysyłki oraz lokalizacji docelowej, do której ma dotrzeć. Aby otrzymać ofertę, należy wskazać jeszcze wymiar i wagę ładunków – długość, szerokość, wysokość oraz ilość, a także kształt. Ostatnim krokiem procedury składania zamówienia jest podanie danych osobowych nadawcy i odbiorcy. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych w formularzu informacji system wyświetla cennik dostępny u różnych firm kurierskich, dzięki czemu możesz wybrać najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Jeżeli akceptujesz warunki, transakcję finalizujesz poprzez opłacenie usługi za pośrednictwem jednej z wielu dostępnych form płatności online.

Paczki gabarytowe - przesyłki kurierskie

Polecamy naszą ofertę m.in. w przypadku przeprowadzki. Jeżeli zmieniasz miejsce zamieszkana i nie masz jak przetransportować swojego dobytku, zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Dostarczymy pod wskazany adres nawet duże przedmioty, które nie mieszczą się do samochodu osobowego, a ich przewóz ciężarówką jest znacznie droższy niż przesyłka kurierska. Współpracujemy również z firmami motoryzacyjnymi, które handlują częściami samochodowymi i poszukują profesjonalnego wsparcia w regularnych wysyłkach gabarytowych.

Atutem naszej oferty jest dostępność usług wielu kurierów, którzy realizują sprawne, a zarazem tanie przesyłki o dużych wymiarach. Poznając cennik różnych firm, z łatwością wybierz przedsiębiorstwo proponujące najniższe koszty wykonania zlecenia. Jeśli zależy Ci na szybkiej, bezpiecznej i pewnej wysyłce dostarczanej przez wyselekcjonowanego kuriera, skorzystaj z naszej oferty!

Powrót

Czym jest transport LTL? Podpowiadamy!

19.09.2023
Transport LTL to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na przewóz przesyłek drobnicowych. Sprawdź, na czym polega oraz poznaj wszystkie możliwości....
CZYTAJ

W jakich sytuacjach przewoźnik może odmówić załadunku? Podpowiadamy!

05.09.2023
Niewłaściwe opakowanie lub brak dokumentów to najczęstsze powody odmowy transportu. Sprawdź, jak przygotować przesyłkę do bezproblemowego nadania. ...
CZYTAJ

Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu przewoźnika?

19.08.2023
OCP to polisa ubezpieczeniowa dedykowana przewoźnikom. Poznaj szczegółowy zakres jej obowiązywania oraz sytuacje, w których jest niezbędna....
CZYTAJ
Archiwum