eSpedycja.com

O nas

Firma E-spedycja działa na rynku przewozowym od 2013 roku. W ciągu krótkiego okresu nawiązaliśmy owocną współpracę z najlepszymi przewoźnikami w kraju, a także z liczną rzeszą zleceniodawców, dla których stanowimy cenny pomost, łączący profesjonalną jakość usług z przystępną ceną.

Dynamiczny rozwój branży spedycyjnej w naszym kraju jest naturalnym następstwem przemian polityczno-gospodarczych, które miały miejsce na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Gwałtowne uwolnienie rynków oraz dynamiczny rozwój sektora produkcyjnego pociągnęły za sobą ogromny popyt na usługi transportowe. Zapotrzebowanie było i wciąż jest zbyt wielkie, by mogło temu podołać kilka firm. Dlatego też przewoźników jest wielu, lecz tylko nieliczni z nich prezentują w pełni profesjonalny poziom. Jednakże usługi najlepszych firm są dość drogie. Jest to zrozumiałe, ponieważ jakość idzie w parze ze specjalistycznym sprzętem, kompetentnym personelem, a także z doskonałą bazą logistyczną.

Usługi najlepszych przewoźników najbardziej opłacają się tym zleceniodawcom, którzy wysyłają dużo paczek. Firma E-spedycja powstała po to, by stały się one opłacalne dla wszystkich.

Działalność naszej firmy wypełniła lukę rynkową, niwelując różnicę w oferowanych przez firmy kurierskie cenach, pomiędzy tymi dla dużych klientów, a tymi dla zleceniodawców indywidualnych. Aby uzyskać najniższe ceny, należy bowiem zawrzeć z firmą spedycyjną umowę na określoną liczbę przesyłek w miesiącu. Dzięki temu, że to my zawieramy z przewoźnikami te umowy, Państwo mogą korzystać z niskich cen przewozowych bez konieczności zawierania umów.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest świetna znajomość całej branży spedycyjnej, zarówno w zakresie ofert poszczególnych przewoźników, jak też przepisów prawa, przepisów BHP oraz wszelkich wymogów, dotyczących transportu towarów. Dlatego też zawsze służymy naszą wiedzą, pomagając w wyborze przewoźnika na podstawie analizy każdego indywidualnego zlecenia.

  • Przesyłki kurierskie krajowe od 9,90 zł

  • Przesyłki paletowe od 89,90 zł

Jeśli chcesz zamówić lub wycenić przesyłkę, wypełnij formularz dostępny TUTAJ.

Aby napisać do nas w innej sprawie, wypełnij poniższy formularz.

Możesz też skontaktować się poprzez chat z jednym z naszych konsultantów (są dostępni w godz. 8-18 w dni powszednie), klikając ikonę chatu w prawym dolnym rogu ekranu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Transport palet euro i przemysłowych do wagi 1200kg.

Zapraszamy do wyceny!
Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez chat (kliknij ikonę po prawej),
telefonicznie: 793 290 306 lub mailowo: kontakt@espedycja.com.
Jesteśmy autoryzowanym pośrednikiem renomowanych firm spedycyjnych:
eSpedycja Partnerzy: Rhenus Logistics eSpedycja Partnerzy: Cargo Logistics eSpedycja Partnerzy: DHL eSpedycja Partnerzy: DPD eSpedycja Partnerzy: Raben
(c) 2016- 2019 eSpedycja   |   wykonanie: BRND Group